Çankaya evden eve nakliyat

Çankaya Nakliyat İletişim

1 Doğantepe Evden Eve Nakliyat


Doğantepe Evden Eve Nakliyat 


Doğantepe evden eve nakliyat hizmeti oldukça zor ve bir o kadarda meşakkatli bir iş olduğu kadar uzman personeller tarafından sağlandığı takdirde de kolay ve rahat bir şekilde gerçekleşmiş olur. Bu konuda tercih yaparken iyice araştırıp doğru kararı vermek işin en önemli bölümüdür. Çünkü doğru karar vermeniz sizlerin sinir ve stres yapmadan taşınmanızı sağlayacağı gibi eşyalarınızın hasar ve zarar görmeden de eski adresinizden yeni adresinize nakledilmesini sağlayacaktır. Yanlış firma tercihinizde de bu durumun tam tersi olması muhtemeldir. İşini layıkıyla yerine getirmeyen veya kötü hizmet sonucu endişesi olmayan firma ve çalışanlarının sunacağı bir hizmet sonucu memnun kalmanız imkansızdır. Doğantepe evden eve nakliyat hizmetiniz de ilk yapmanız gereken işlem en doğru kararı vererek doğru firmayı seçmeniz olmalıdır ki bu da sizleri başarıya götüren yol olacaktır.

Doğantepe nakliyat hizmetin de bizler sizlerin memnun kalması için kurulduğumuz ilk günden bu güne kaliteli hizmet sunmakta olup her geçen gün kendimizi geliştirerek kalitemizin üzerine kalite katarak hizmet sunmaktayız. Şunu iyi biliyoruz ki bizi tercih eden müşterilerimiz talep edilen hizmetin her zaman en iyisine layıktırlar. Doğantepe nakliyat hizmeti sunarken bu bilinçle işimizi yapmakta ve son derece özveri ve titizlikle taşınma işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamaktayız. Taşınmaya karar veren müşterilerimiz bizleri aradığında evlerine keşif yapmak amaçlı ekspertiz göndermekte olup eşyalarınızı yerlerinde tespit ederek sizlere ön bilgilendirme sunmaktayız. Ön bilgilendirme neticesinde müşterilerimizin onay vermesiyle, ekspertiz personelimiz ve müşterimiz arasında firma sözleşmesi yapmaktayız. Belirtilen taşınma ücreti evraka yazılıp altına firma yetkili imzası atılmaktadır. Bundaki asıl amacımız fiyat artırımına meyil vermemektir. Genellikle nakliyat firmaları tarafından yapılan en büyük yanlışlardan birisi budur. Belli bir fiyat müşteriye sunulur ve o fiyatta mutabık kalınarak anlaşılır. Ancak taşınma tarihi geldiğinde ikinci bir pazarlık olur ve o gününüzü taşınmaya ayırdığınız için istemeden de olsa vermek durumunda kalırsınız. Bu sizlerin canını sıktığı gibi cebinizden daha fazla paranın çıkmasına neden olur. Bu nedenle sözleşme yaparak ücretlerimizi sözleşme evrakımızda belirtmekteyiz.

Sizlerin belirlediği tarihte çelik kasalı evden eve aracımız ve ekibimiz belirtilen saatten 15 dakika önce adresinizde olarak sizlere geldiklerini haber vereceklerdir. Müsait olmanız durumunda personelimiz işlerine başlamaktadırlar. Doğantepe nakliyat hizmeti sunan personelimiz evinizde bulunan eşyalarınızı oda, oda olarak toplamakta ve ambalajlanmasını yapmaktadırlar. Aksi takdirde dağınık toplanarak yapılan bir taşınma işleminin başarılı olması mümkün değildir. Dairenizin koridorundan başlayarak sırasıyla salon, oturma odası, genç odası, mutfak ve yatak odası en sol olmak üzere eşya toplanması ve paketlenmesi yapılmaktadır. Eşyalarınızın sökümü, toplanması ve paketlenme işleminin tamamlanması ile personelimiz eşyalarınızın nakliye aracımıza taşınmasını yapmakta ve araç içerisinde istiflenmesini yaparak sağlıklı bir şekilde yolculuk yapabilecek duruma gelmesini sağlayacaklardır. Eşyalarınızın eski evinizden aracımıza yüklenme işleminin tamamlanması ile birlikte ekibimiz sizlerin onayı ile eski adresinizden ayrılmak suretiyle yeni adresinize doğru yola çıkacaklardır.

Doğantepe nakliyat hizmetinizi yerine getirmesi için görevlendirdiğimiz ekibimiz tam zamanın da yeni adresinizde olarak nakliye aracımızın uygun bir şekilde park işlemini yapacaklardır. Çalışma durumuna elverişli bir şekilde araç park işlemi tamamlandıktan sonra ekibimiz eşyalarınızın yeni evinize taşınmasını yapmak için işlerine başlamakta olup bir yandan eşyalarınız taşınırken bir yandan da mobilyacı personelimiz tarafından eski evinizde sökümü yapılmış eşyalarınızın yeni evinizde kurulum işlemi büyük bir titizlik ve özveri içerisinde yapılmaktadır. Mobilya kurulum işlemini tamamlayan mobilyacı ustamız sizlerin kontrol etmenizi ve bir aksaklık olup olmadığını gözünüzle görmenizi isteyecek, onayınız ile birlikte eviniz içerisinde eşyalarınızın düzenlenmesini sizlerin gözetiminde ve belirlediğiniz şekilde yapacaklardır. Diğer evinizde oda, oda toplanması ve taşınması sağlanan eşyalarınız aynı şekilde yeni evinizde de sırasıyla taşındığı için düzenli ve tertipli bir şekilde oda içerisindeki yerlerine konulmaktadır. Eşya taşıma, montaj ve eşya düzenlenmesi yapıldıktan sonra ekibimiz sizlerden, firmamızın sizlerin doldurması için göndermiş olduğu memnuniyet formunu doldurmanızı isteyecektir. Siz değerli müşterilerimizin formu doldurması ile birlikte sunulan hizmetin ücretini alarak adresinizden onay vermeniz durumunda ayrılacakladır. Müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz gibi müşterilerimizin istek, talep ve önerilerini de aynı şekilde önemsemekte ve dikkate almaktayız. Bu nedenle memnuniyet formu göndererek çalışan personellerimizin çalışma şekli hakkında yorumunuzu, Kullanılan paketleme malzemelerimiz hakkında bilginizi ve işin işleyişinde veya her hangi bir bölümünde eksik veya daha iyi şekilde yapılması gerektiğini düşündünüz konularda sizlerin önerilerini alarak bu yönde kendimizi geliştirmekteyiz.

Doğantepe nakliyat firmaları arayışınız da en doğru tercih firmamız olacağını bilmenizi isteriz. Bizler işimize saygı duymamız çerçevesinde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmakta olup sizlerin en iyi hizmeti almasını amaçlamaktayız. Hizmet demek belli bir işin talep edilen ücret karşılığında yapılması demektir. Her iki taraf arasında anlaşılarak belli bir ücret karşılığı yapılan işin kötü olması söz konusu olamaz. Bu nedenle sizlerin her daim kaliteli ve güvenli hizmet almanızı amaçlayarak, her yeni gün sunduğumuz hizmeti daha kaliteli bir şekilde sunma yönünde kendimizi geliştirmekte hatta çalışanlarımızı programlara tabi tutmaktayız. Doğantepe nakliyat firmaları içerisinde seçkin ve kurumsal kimliğe sahip tek firma olarak görev yapmaktayız. Gerek Doğantepe içerisinde gerekse Doğantepe bölgemizden ülkemizin her hangi bir mecrasına veya bölgesine ev ya da iş yeri eşyalarınızın taşınma işlemini güvenli ve tam zamanlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.