Çankaya evden eve nakliyat

Çankaya Nakliyat İletişim

2 Dikmen Asansörlü Nakliyat


Dikmen Asansörlü Nakliyat 


Dikmen asansörlü nakliyat hizmeti sağladığı kolaylıklar ile bu hizmeti tercih eden kişilerin vazgeçilmezi olmuştur. Eşyaların kusursuz şekilde taşınması, hızlı bir şekilde iş bitiriciliği ve uygun fiyat imkanı oluşturması söyleyebileceğimiz faydalarından sadece birkaç tanesidir. Dünya nüfus artışına kıyasla ülkemizin hızla artan nüfusu ve şehirlerin git gide çoğalan insan sayısı yüksek binaların oluşmasını sağlamıştır. Şehirlerde oluşan nüfus artışının sonucunda her sektöre duyulan ihtiyaçta oldukça fazladır. Dikmen bölgesinde oldukça fazla ihtiyaç duyulan bu sektörlerin başını da Dikmen evden eve nakliyat hizmeti çekmektedir. Milyonlarca insanın bir arada yaşaması sonucu bazen kendi istekleri bazen de işleri gereği ister istemez adres değişikliği yapmaları gerekir. Bu konuda nakliyat firmalarına ihtiyaç duyulur. Yüksek katlar için geliştirilmiş olan teknolojinin son harikası olan asansörlü taşıma araçları sayesinde yüksek katlara eşya taşıma işlemi artık bir dert olmaktan çıkmıştır. Dikmen asansörlü taşımacılık ile hem daha kolay hem de sorunsuz şekilde eşyalarınızı güven içinde taşıyabilmektesiniz. Yüksek teknolojiye sahip asansörlü nakliyat araçları her geçen gün ülkemizin her bölgesinde bulunmaya başlamıştır. Dikmen asansörlü nakliyat hizmeti sunan bir firma olarak kolay bir şekilde bu hizmetin sağlanması ve müşterilerin memnun kalması içi gerekli tüm alt yapıyı kısa sürede bünyemizde oluşturduk. Asansörlü nakliyat için bizleri aramanız sizlerin bu hizmete duyduğunuz ihtiyacın profesyonelce giderilmesini sağlayacaktır.

Dikmen Asansörlü Taşımacılık


Dikmen asansörlü taşımacılık sektör içerisinde adeta bir çığır yaratmıştır. Kat sayısının önemsiz olmasını ve eşya miktarının çok olmasının hiçbir önem arz etmediği günleri beraberinde getirmiştir. Ne kadar yüksekte olursanız olun, ne kadar fazla eşyanız olursa olsun Dikmen asansörlü taşımacılık işlemi ile sizleri bu dertten kısa sürede kurtarmakta ve yeni yuvanıza sorunsuz bir şekilde eşyalarınızın taşınmasını sağlamaktayız. Ülke konjonktürü teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi ve yeni oluşan teknolojiyi kısa zamanda bizlere kolaylık olarak sunmaktadır. Dikmen asansörlü nakliyat işleminin gerçekleşmesini sağlayan modüler asansör sistemi bunlardan biridir. Bu hizmete ihtiyacınız olduğunda ilk yapmanız gereken güven veren firmalar bulmak ve asansörlü nakliyat hizmetini sağladığından emin olmanız gerekir. Safir Nakliyat olarak, sizlere asansörlü taşımacılık hizmetini büyük bir titizlik ve özveri içerisinde yöneterek hizmetinize sunmaktayız.

Dikmen Asansörlü Taşımacılık Fiyatları


Dikmen asansörlü taşımacılık fiyatları bazı konular göz önüne alınarak verilmektedir. Evden eve nakliyat hizmetinden ayrı olarak dairenizin kat sayısı ön planda tutulmaktadır. Bu sisteminde kendi içerisinde bölümleri ve farklılıkları mevcuttur. Her asansör sistemi her kata ulaşamaz. Bunun nedeni yapılışlarındaki bom uzunluklarının metre, metre farklı olmasındadır. Yani 5. kata asansörlü taşımacılık sistemi ile taşınan bir müşterinin ödeyeceği fiyat ile 15. Kata taşınacak olan müşterinin ödeyeceği fiyat aynı değildir. On beşinci kata asansörlü nakliyat hizmetinden faydalanmak isteyen değerli müşterilerin Dikmen asansörlü taşımacılık fiyatı alt katlara kıyasla fazla olmaktadır.

Dikmen Evden Eve Asansörlü Nakliyat


Dikmen evden eve asansörlü nakliyat sektör içerisinde en çok tercih edilen bir hizmet biçimidir. Bu işlem ile ev taşıma olaylarının zorlukları artık bir sorun olmaktan çıkmıştır. Personellerin çalışırken yorulmasını en azamiye indirmiştir. Personel yorgunluğunun az olması işin işleyiş biçimini etkilediği için taşınma daha güvenli ve profesyonel bir şekilde sonuçlanmaktadır. Yüksek katlara bina merdiveninden taşınan eşyalar ne kadar iyi bir paketlenme yapılsa da zarar görebiliyordu. Dikmen evden eve asansörlü nakliyat hizmeti bu soruna da çözüm olmuş ve eşyalarda en ufak bir çizik dahi olmadan taşınmasını sağlamaktadır. Safir Nakliyat firması olarak bu hizmetin gerekli olan tüm alt yapısını kısa sürede bünyemizde oluşturmuş ve hizmet sunmaya başlamışızdır. Uzun yıllardır Dikmen bölgesi başta olmak üzere ülkemizin diğer bölgelerinde oluşturduğumuz çalışma alanlarımızın tamamında asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Dikmen Asansörlü Nakliyat Aracı Fiyatları


Dikmen asansörlü nakliyat aracı fiyatları modüler asansörlerin metre boyutuna göre değişkenlik gösterir. Bunun nedenini şu şekilde açıklayabiliriz.

1)- 25 metre asansör 1 ile 8. kata ulaşabilir.

2)- 30 metre asansör 1 ile 10. kata ulaşabilir.

3)- 33 metre asansör 1 ile 11. kata ulaşabilir.

4)- 37 metre asansör 1 ile 12. kata ulaşabilir.

5)- 38 metre asansör 1 ile 13. kata ulaşabilir.

6)- 45 metre asansör 1 ile 16. kata ulaşabilir.

7)- 56 metre asansör 1 ile 18. kata ulaşabilir.

8)- 60 metre asansör 1 ile 20. kata ulaşabilir.

9)- 66 metre asansör 1 ile 22. kata ulaşabilir.

10)- 70 metre asansör 1 ile 25. kata ulaşabilir.

Belirtmiş olduğumuz modüler asansör boyutları asansörlü taşımacılık aracının kurulumu sırasında binaya olan açısı ile bir üst kata veya bir alt kata yetişmesinde etkili olabilir. Dikmen asansörlü nakliyat aracı fiyatları firma tercihinizle de değişiklik oluşturur. Her bir firma farklı, farklı fiyat imkanı sunabilir.

Dikmen Asansörlü Nakliyat Hizmeti İçin Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?


1)- Asansörlü nakliyat hizmeti sağlayabilecek tüm alt yapıya sahip olmamız ve oluşabilecek sorunlara karşı gerekli olan çözümü yaratmamızdan ötürü.

2)- Geniş destek ağımız ve firma bünyemizdeki farklı boy ve ebattaki birden fazla asansörlü nakliyat araçlarına sahip olmamızdan dolayı.

3)- Dikmen asansörlü nakliyat hizmetini ilk sağlayan firmalardan biri olmamız ve uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeler sayesinde ortaya çıkabilecek sorunları önceden fark edip önlem almamız nedeniyle.

4)- Dikmen asansörlü taşımacılık için en çok tercih edilen bir kuruluş olduğumuzdan ötürü bizleri gönül rahatlığı ile tercih etmelisiniz.

Dikmen asansörlü nakliyat sektörü içerisinde yılların birikimi ve edindiğimiz tecrübeler sayesinde profesyonel şekilde hizmet sunmayı ve siz değerli müşterilerimizin işlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmekten dolayı mutluluk duyarız. Asansörlü nakliyat ve ücretleri hakkın da bilgi sahibi olmak için firmamızın iletişim numaralarından bizleri çekinmeden arayabilirsiniz. 
İletşime Geç

Çalışma Fotoğraflarımız

Dikmen asansörlü nakliyatDikmen asansörlü nakliyatDikmen asansörlü taşımacılıkDikmen asansörlü taşımacılık