BİZİ ARAYIN


Çankaya evden eve nakliyat

Çankaya Nakliyat İletişim

5 Afyon Eşya Depolama


Afyon Eşya Depolama 


Afyon eşya depolama konusunda uzun yıllardır hizmet sunan bir firma olarak her bu hizmetin gerçekleşmesi için gerekli tüm alt yapıya sahip olarak görev yapmaktayız. Sektör içerisindeki her alanda boy gösteren bir kuruluş olarak kiralık ev eşyası deposu hizmetinde de lider firmalar arasında yer almaktayız. Bu hizmetin sunulmasındaki en önemli prensip güven ve kaliteli hizmet sunma ilkesi olmalıdır. Sizlerde takdir edersiniz ki değerli eşyalarınızı güvenebileceğiniz ellere teslim etmek istersiniz. Aynı şekilde almak ve sorun yaşamamak tek temenni konusu olmaktadır. Afyon eşya depolama hizmeti için özel olarak yapılmış depolama alanlarımız, korunaklı ve eşyalarınızın hasar görmemesi için dizayn edilmiş bir şekildedir.

Afyon kiralık ev eşyası deposu sayesinde eşyalarınızı ister aylık isterseniz de yıllık olarak depolaya bilirsiniz. Hem de uygun fiyat ile bu hizmeti almış olursunuz. Ev eşyası deposu için bizleri aramanız yeterli olacaktır. Bizleri aradığınızda adresinize sizin uygun olduğunuz tarihte ekspertiz göndererek gerekli çalışmayı yapması ve siz müşterilerimize bilgi vermesini sağlamaktayız. Anlaştığımız takdirde sözleşme işlemi yapılacak ve eşyalarınız sigorta güvencesi altında depolanması yapılacaktır.

Afyon Eşya Depolama Hizmetinde Kullanılacak Ekipmanlar


Ev eşyası veya iş yeri eşyası depolama hizmeti sunulurken, firma olarak önceliğimiz eşyalarınızın güvenliğidir. Bu güvenliği de sağlamanın en önemli yolu da doğru şekilde yapılacak eşya paketlenme işleminden geçmektedir. Eşya paketleme işlemi için kullanılacak tüm malzeme tercihlerimiz her zaman kaliteli ve sıfır olması yönündedir. Mobilya ve beyaz eşyaların paketlenmesi için havalı naylon kullanılmaktadır. Kırılacak ve giysi paketlenmesi sırasında ise daha önce hiç kullanılmamış kişiye özel sıfır koliler kullanmaktayız. Yatak, baza ve koltuk gibi eşyaların paketlenmesi içinse özel kılıflar kullanarak eşyalarınızı korunaklı bir şekilde taşınacak şekilde hazırlamaktayız.

Afyon Kiralık Eşya Deposu Fiyatları


Afyon eşya depolama fiyatları eşya yoğunluğu ve ne kadar süre bu hizmetin sağlanacağı belirlenerek verilmektedir.

1)- 1+1 Kiralık Eşya Deposu Fiyatı = 125 TL

2)- 2+1 Kiralık Eşya Deposu Fiyatı = 175 TL

3)- 3+1 Kiralık Eşya Deposu Fiyatı = 250 TL

4)- 4+1 Kiralık Eşya Deposu Fiyatı = 400 TL

5)- 5+1 Kiralık Eşya Deposu Fiyatı = 550 TL

Afyon kiralık eşya deposu fiyatlarımız yukarıda belirtildiği şekildedir. Ancak bu fiyatlar eşyalarınızın 6 ay süreden az veya fazla depolanma işlemi ile değişebilir. Yani 6 aydan fazla eşya depolama hizmeti alacaksanız indirim ile daha az ödemektesiniz.

Afyon eşya depolama işlemi sağlanırken eşya taşınması için nakliye ücretleri de müşterilerden talep edilmektedir. Eşyaların teslim alınması sırasında malzeme kullanıldığı için nakliye ücreti teslimat sırasındaki nakliye ücretinden fazla olmaktadır. Tabi bunların tamamı firma sözleşme ve ücret belirleme formunda yer alarak müşterilerin onayına sunulmaktadır. Afyon kiralık ev eşyası deposu hizmetinde siz değerli müşterilerimize kusursuz bir şekilde çözümler sunmaktayız. Ev eşyası deposu konusunda bizleri aramadan karar vermeyiniz.

Çalışma Fotoğraflarımız

Afyon Eşya DepolamaAfyon Eşya Depolama